X

Dosya indirme bilgi formu :

← Ürünlere Dön

Claris FileMaker İlişkisel Veritabanı

 

Tüm Görevlerle Başa Çıkın!

FileMaker Pro dünyanın lider, kullanımı kolay veritabanı yazılımı haline nasıl geldi? Tek basit bir nedenden dolayı – herşeyi daha hızlı yapan çeşitli görevleriyle herkese yardımcı olur. Ayrıca, bir Mac veya Windows kullanıcısı olmanızın bir önemi yoktur – Bilgileri oluşturabilir ve bir ağ üzerinden, web üzerinden, veya PDF gibi sık kullanılan formatlarda başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sizin gibi milyonlarca insan her gün bilgilerini yönetmek ve paylaşmak için FileMaker Pro'ya güveniyor.

 

Hızlı bir başlangıç yapın

FileMaker Pro'nun her yönüne nüfuz etmiş ödüllü kullanım kolaylığı sayesinde, kurulum ve yükleme yalnızca dakikalar alır.

Anında veritabanları oluşturmak için Microsoft Excel elektronik çizelgelerini FileMaker Pro içine sürükleyin ve bırakın.
FileMaker Pro'nun yeni "Gör - Kullan - Öğren" Hızlı Başlangıç Ekranı ile FileMaker Pro'nun nasıl kullanıldığını öğrenin.
Başarılı veritabanları oluşturmak için 30 kullanıma hazır Başlangıç Çözümü ve 25 temadan birini seçin.

Raporlama kolaylaştırıldı

FileMaker Pro sizin (ve iş arkadaşlarınızın) tüm verilerinizi anlamanıza ve tekrarlayan görevleri otomatikleştirmenize yardımcı olan adım adım raporlama araçlarıyla bir bütün halindedir.
Hızlıca özel tasarım, etiket ve raporlar oluşturmak için yerleşik Tasarım/Mizanpaj Yardımcısı'nı kullanın.
PDF veya Excel formatlarında tek tıklatmayla raporlar oluşturun – ve ikinci tıklatmayla e postalayın!
Yeni Dinamik Raporlar ile sıralanmış verilere canlı değişiklikler yapın

Birkaç tıklatmayla paylaşın

FileMaker Pro veritabanlarını Windows ve Mac kullanıcılarının ikisiyle de güvenle paylaşın. Dahası, diğer insanların görmesine izin verdiğiniz dosyaları belirleyin - belirli bir alana kadar.
Veritabanlarınızı bir ağa bağlı bilgisayarlar aracılığıyla eş zamanlı olarak diğer FileMaker Pro kullanıcılarıyla paylaşın.
Bilgileri web'e yayınlayın ve iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın.
Harici SQL veri kaynaklarıyla canlı iki yönlü bağlantı oluşturun.

 

FileMaker Ürünleri

FileMaker Pro 19 Advanced
Gelişmiş geliştirme ve özelleştirme araçları.
FileMaker Pro 19 Advanced, FileMaker Pro 19'un tüm özelliklerin yanı sıra, bir gelişmiş geliştirme ve özelleştirme araçları paketi içerir. Veritabanlarını kendiniz veya ekibiniz için tasarlıyorsanız ve daha güçlü ve esnek veritabanı uygulamaları oluşturmak istiyorsanız, FileMaker Pro 19 Advanced sizin içindir.


FileMaker Server 19
Önemli verilerinize güvenilir, üstün performanslı erişim.
FileMaker Server 19'u ekleyerek (FileMaker Pro'nun ayrı satın alınması gerekir) FileMaker Pro kullanıcıları grubuna bir ağ üzerinden veya web'den ev sahipliği yapın. FileMaker Pro veritabanlarınızı yönetmeniz için hızlı, güvenilir, yönetimi kolay sunucu yazılımıdır.
Ayrıca, Anında Web Yayını özellikleri, ODBC/JDBC desteği veya daha geniş FileMaker Pro kullanıcı gruplarına bağlanmak için FileMaker Server 19'ı kullanın.

Kütüphane Bilgi Belge Otomasyonu

Yordam Kütüphane Bilgi Belge Otomasyon Programı - v.18.5 YORDAM Kütüphane Bilgi Bel...

Claris FileMaker İlişkisel Veritabanı

  Tüm Görevlerle Başa Çıkın! FileMaker Pro dünyanın lider, kullanı...

Sayısallaştırma Sistemi

e-Müstensih: Kütüphaneler, arşivler, bilgi ve belge merkezlerinin vazgeçilmez ...

Bizden haberdar olmak ister misiniz?© 2012 HER HAKKI SAKLIDIR | ALL RIGHTS RESERVED web programlama deSen